Contact

HULP NODIG?

Als je hulp nodig hebt, of als je geen computer of internet hebt, neem dan contact op met een school of één van onderstaande organisaties. Zij zullen je graag verder helpen tijdens de openingsuren.

Naam organisatie

 

Adres organisatie

Contactpersoon

Mailadres

Telefoonnummer

 

 

 

 

 

Kind & Gezin

 

Gazometerstraat 7

Sevda Coban

sevda.coban@kindengezin.be

0499/99.58.89

OnderOns

 

Stationsstraat 41

Liza Gasparini

liza.gasparini@rimo.be

0492/46.46.41

Flankerend Onderwijs

Zoutstraat 46

Jeroen Cops

jeroen.cops@sint-truiden.be

011/70.15.64

Dienst Jeugd

 

Rellestraat 5540

Tina Schuermans

tina.schuermans@sint-truiden.be

011/70.18.84

CAW Sint-Truiden

 

Kazernestraat 34

Rebecca Claassen

rebecca.claassen@cawlimburg.be

011/68.86.00

OCMW Sint-Truiden

 

Clement Cartuyvelstraat 12

Liese Peters

Kevin Castro

liese.peters@ocmw-sint-truiden.be

kevin.castro@ocmw-sint-truiden.be 

011/69.70.30

0497/02.34.04

De Egeltjes

 

Slagmolenstraat 68

Emilie Vanderhaegen

emilie@egeltjes.be

0487/90.67.67

Kind & Gezin

 

Gazometerstraat 7

Josiane Borgers

josiane.borgers@kindengezin.be

0496/59.15.40

Opvoedingswinkel CKG De Hummeltjes

Gazometerstraat 7

Ilse Veraa

ilse.veraa.ckg@hummeltjes.be

0492/27.72.91

CKG De Hummeltjes

 

Gazometerstraat 7

Sanne Huygen

sanne.huygen.ckg@hummeltjes.be

011/36.12.30

Huize Sint-Vincentius

Prins Albertlaan 50A

Pieter Frederix

pieterfrederix@huizesintvincentius.be

011/70.74.88

Tutti Frutti

 

Gazometerstraat 7

Margit Hendrix

margit.hendrix@sint-truiden.be

0498/93.01.03

Het Hummelhof

 

Rummenweg 2

Stefanie Jossa

hummelhof@hummeltjes.be

0491/15.30.21

De Opvoedingswinkel

Gazometerstraat 7

Lotte Stas

info@opvoedingswinkel-haspengouw.be

0492/97.07.88

Dagcentrum ’t Spant

Grevensmolenweg 58

Dominique Tobac

dominiquetobac@huizesintvincentius.be

011/67.44.17

Centrum voor Basiseducatie

Stenaartberg 2A

Martine Evers

martine.evers@cbelimburgzuid.be

011/69.10.69      

Gastvrij Masala

 

Kazernestraat 2

Liesbeth De Staelen

gastvrij@telenet.be

011/48.68.15